Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Problemy z depresją i nerwicą.
Autor Wiadomość
Just Relax 
Just Relax

Wysłany: 2016-04-11, 12:54   Problemy z depresją i nerwicą.

Witam !
Moja Mama ma 46 lat, ma ciągłe problemy z nerwicą i depresją. Jej układ nerwowy szaleje, powodem tego jest praca w gastronomii. Od 3 tygodni używa poduszki Just Relax w pracy i w domu. Jej stan poprawił się, mówi, że jej umysł jest wyciszony,a codziennie rano czuje dawkę motywacji i energii na cały dzień.
Polecam zapoznać się z tym produktem. poduszkarelaksacyjna.pl
Mam nadzieję, że komuś jeszcze pomoże.
Pozdrawiam
Powrót do góry

Robert33 

Wysłany: 2016-04-21, 12:18   

Może konieczna byłaby wizyta u dobrego terapeuty?

idus 

Wysłany: 2016-04-21, 13:44   

jeśli masz tak poważne problemy to zdecydowanie potrzebna Ci terapia. Nawet nie wiesz co może się zacząć dziać bez rozpoczęcia leczenia fachowego. Jeśli nie wiesz gdzie się zgłosić, koniecznie zadzwoń do centrum-psych.pl psycholog Warszawa
Powrót do góry

Ilianfiggs 

Wysłany: 2016-05-21, 09:22   http://guidemesupplements.com/optimum-garcinia-plus-scam/

You may confirm your weight loss program Optimum Garcinia Plus with the on website health practitioner in the gymnasium. The doctor can be able to provide you with recommendation on the intensity of your exercises. The physician or the nutritionist will also have the ability to tell you what you need to consume and what you ought to not eat. In a normal eating regimen, medical doctors and nutritionists commonly suggest to reduce down on carbohydrates and boom consumption of culmination and vegetables. you're what you devour as many doctors and nutritionists might say.For more ==== >>>>>> http://guidemesupplements...inia-plus-scam/

tabletka 

Wysłany: 2016-06-19, 12:31   

Oprócz znalezienia dobrego specjalisty i prawidłowej diagnozy, bo przecież tych rodzajów depresji i nerwic jest multum, ważne by także poczytać eksperckie fora i portale, gdzie fachowcy zamieszczają artykuły na ten temat, np na www.portal-medyczny.pl/choroby, często można dowiedzieć się sporo zanim zacznie się "pielgrzymkę" po gabinetach czy przychodniach. Mamie zdrowia życzę.
Powrót do góry

spokojnaglowa 

Wysłany: 2016-07-18, 09:45   

Przy tego typu problemach jak również innych związanym między innymi ze stresem warto zapoznać się z ofertą Warszawskiej Fundacji Spokojna Głowa: http://spokojnaglowa.org.pl/ która oferuje między innymi między innymi kursy redukcji stresu, psychoterapię, telefon zaufania i inne. Po więcej informacji polecam zajrzeć na stronę.
Powrót do góry

wojts 

Wysłany: 2016-07-26, 22:30   

czemu nie idziesz do psychologa? To chyba jedyne wyjście

Kinderka 

Wysłany: 2016-08-05, 15:04   

Toż to nie ona ma problem, tylko jej mama. Praca w nerwowych warunkach sprzyja depresji, wiem cos o tym. No dobrze, poduszka sama w sobie nie wystarczy. Tu trzeba kontaktu z naturą, wsparcia ze strony rodziny, szukania sobie relaksacyjnych zajęć, sprawienie sobie psa lub kota i dużo go przytulać :)

karolina_61866 

Wysłany: 2016-08-18, 18:18   

http://www.terapiapoznan.pl/ na pewno CI pomogą. Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej "Pomarańczowe Ja" w Poznaniu to szeroka oferta psychologów, pedagogów, psychoterapeutów, trenerów o różnych specjalnościach. Jak może Ci pomóc psycholog - terapeuta? Psycholog może pomóc poprzez diagnozę lub prowadzenie psychoterapii dla dzieci i młodzieży, psychoterapii osób dorosłych, terapii par i małżeństw, terapii rodzin oraz terapii grupowej.
Powrót do góry

nenos 

Wysłany: 2016-08-27, 14:54   

ja miałem spore problemy związane z depresją po stracie bliskiej osoby, w dodatku w swoim miejscu zamieszkania zostałem całkiem sam i po prostu nie mogłem sobie dać rady, w końcu na skraju załamania postanowiłem pójść na rozmowę z tym psychoterapia-romaniuk.com i całe szczęście bo mi pomogli.
Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu