Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Jak leczyć depresję
Autor Wiadomość
litosXray7 

Wysłany: 2016-11-19, 17:14   

Jak łagodna depresja - to warto skorzystać z pomocy psychologa. Jak natomiast jest to już bardziej na zaawansowanym poziomie - zdecydowanie lepiej się wybrać do psychiatry.

karolina_61866 

Wysłany: 2017-03-29, 20:49   

Też kiedyś miałam taki problem i udałam się na terapie http://www.terapiapoznan.pl/ Polecam, bo sporo można sobie poukładać w głowie i znaleźć odpowiedzi na wiele pytań
Powrót do góry

zienia 

Wysłany: 2017-04-03, 12:11   

Wszystko zależy od rodzaju depresji, ale moim zdaniem bez wizyty u psychoterapeuty się nie obejdzie. Można też próbować leczyć farmakologicznie ale to też trzeba uzgodnić z lekarzem.
Powrót do góry

neptun 

Wysłany: 2017-04-09, 17:02   

można spróbować terapie systemową, słyszałam, że w terapiasystemowa.net.pl znają się na tym bardzo dobrze i jest to skuteczne, więc myślę, że warto spróbować tym bardziej, że z tym nie ma żartów.
Powrót do góry

powergirl 

Wysłany: 2017-04-10, 15:39   

Szukanie pomocy u specjalisty nie zaszkodzi, ale trzeba pamiętać, żeby nie zapisywać na wizytę bez zgody chorego, żeby niczego na nim nie wymuszać, bo może to odnieść skutek odwrotny do zamierzonego. Lepiej starać się powoli przygotowywać osobę cierpiącą na depresję, że taka terapia może pomóc wyjść z choroby. Nasze wsparcie też jest tutaj nie bez znaczenia, jeżeli podchodzimy do całej sprawy ze zrozumieniem i nie okazujemy braku cierpliwości. Możemy przecież zaproponować, że będziemy siedzieć w poczekalni i będziemy stosować się do zaleceń psychologa - to już dużo da do myślenia choremu. Nie zostawiajmy bliskich nam osób w zmaganiach z tą przypadłością, bo ciężko poradzić sobie z tym w pojedynkę.
Powrót do góry

rambek2o 

Wysłany: 2017-05-08, 14:56   

No jak na moje specjalista własnie pomoże najszybciej.

anakonda 

Wysłany: 2017-06-04, 16:31   

Ja rozpoczęłam nowe hobby: robienie na drutach. To bardzo relaksuje i odpręża. Dzięki temu nie mam czasu myśleć o swoich zmartwieniach. Polecam http://welnabawelna.pl/wloczki-z-alpaki :)
Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu