Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Brat alkoholik, odtrucie co i jak
Autor Wiadomość
szwedzka 

Wysłany: 2016-05-12, 14:23   

Hej! Słyszałam o tym ośrodku bo poleciła mi go znajoma nauczycielka, bo mam dosyć duzy problem z synem. Obecnie dałam mu ostatnią szansę na poprawę. Chciałam Cię zapytać czy mąż siostry już wyszedł z ośrodka? Napisałaś że sprawy się uporządkowały dlatego że terapia pomogła czy, że został odseparowany?
Powrót do góry

Caroline22
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-13, 07:59   

Wyszedł, siostra do niego wróciła chociaż dla mnie to bardzo zły pomysł i narazie wszystko wydaje się byc w porządku. Brat cały czas ich odwiedza, dzwoni itd, stara się kontrolować sytuację. Szczególnie zależy mu żeby coś takiego się nie powtórzyło bo to on ich poznał ze sobą. Może opowiesz coś o swojej sytuacji, co się właściwie dzieje z synem i dlaczego dostał ostatnią (zakładam że pewnie kolejną) szansę?
Powrót do góry

szwedzka 

Wysłany: 2016-05-13, 12:22   

Nie chciałabym za bardzo o tym mówić, bo mieszkam w małej miejscowości. W skrócie, syn wpadł w złe towarzystwo i robią różne głupoty po alkoholu. Ostatnio zdemolowali przystanek, innym razem powybijali sąsiadowi szyby w oknach. Mojego męża nie ma całe tygodnie w domu bo pracuje za granicą dlatego nie ma komu przemówić mu do rozsądku. Nauczycielka ze szkoły powiedziała mi o ośrodku Detoks Poznań który podobno ma dużą skuteczność w leczeniu, ale sama nie wiem co mam robić.
Powrót do góry

Caroline22
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-16, 08:16   

Dajesz dziecku kolejną szansę nie dlatego, zeby się poprawił, ale z powodu własnego niezdecydowania czy wysłać go na leczenie. Uwierz mi że takie podejście nie jest dobre i niedługo może być już za późno na cokolwiek.
Powrót do góry

neptun 

Wysłany: 2016-12-03, 15:37   

Niestety i takie sytuacje się zdarzają. Też znam osobę uzależniona i obecnie przebywa w ośrodku leczenia Aragorn. Życzę szczęścia i powodzenia!
Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu