Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Zgubic 2 kilo
Autor Wiadomość
bennek8
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-24, 13:52   

Dokładnie: ćwiczenia i dieta... Ale nie wolno się katować i stosować głodówek ani całkowicie zrezygnować z jakiegoś składniku! Dieta musi być zbilansowana, bo inaczej organizm się zbuntuje i da to odwrotny efekt i zniszczysz sobie na dodatek zdrowie...
Powrót do góry

Jabba 

Wysłany: 2016-01-25, 10:04   

100% racji Bennek :)
Powrót do góry

ziomer533 

Wysłany: 2016-01-25, 14:19   

A myśleliście kiedyś o masażu odchudzającym? Ja się właśnie zastanawiam czy byłoby to dobre rozwiązanie... Tutaj np. znalazłem jakiś masaż odchudzający w Poznaniu... Myślicie, że byłoby to dobre rozwiązanie na pozbycie się kilku zbędnych kilogramów?

kaja99

Wysłany: 2016-01-26, 01:25   

Larczyk7 napisał/a:
Systematyczne ćwiczenia i odpowiednia dieta. To Ci pomoże.

Wojna o dwa kilogramy niespecjalnie ma sens jak zauważył Jabba ale przy wszelkich problemach z nadwagą receptą jest właśnie szeroko pojęty zdrowy tryb życia, w tym zmiana nawyków żywieniowych i ćwiczenia. Bardziej niecierpliwym (czytaj leniwym) pozostają salony piękności - te też obecnie sporo mogą. Zobacz np. co w tym względzie ma do zaoferowania Glass House - http://instytutglasshouse...wyszczuplajace/ . Niestety portfel chudnie wraz z nami :-)
Powrót do góry

antykot
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-26, 11:33   

niestety. I zgadzam się walka z 2 kg to jakiś żart :P to można w miesiąc zrobić na bardzo lajtowej nieodczuwalnej "diecie"
--
Kilka słów o księdze wieczystej
Powrót do góry

Irmina 

Wysłany: 2016-03-28, 16:47   

2 kilo to nic trudnego. Ja zaproponowałabym trochę poćwiczyć, to by było dobre na początek. Dobrze też by było nie jeść słodyczy, tłustych potraw, ograniczyć do minimum potrawy mączne. W zasadzie to chyba najprostszy sposób. Pamiętam, że kiedyś schudłam parę kilo w parę dni na diecie ananasowej , nie wiem czy każdemu ona pasuje. Oj, ludzie mają większe problemy:) Życzę powodzenia.
Powrót do góry

Potojania 

Wysłany: 2016-03-31, 22:03   

Każde kilo mniej to sukces także trzeba to doceniać :)

justysia 

Wysłany: 2016-04-20, 20:51   

Mi udało się schudnąć 5 kg w 2 miesiące, co jest dla mnie wielkim sukcesem. Obmyślałam plan jak schudnąć przed wakacjami i zaplanowałam z przyjaciółką wczasy odchudzające w Primavera w Jastrzębiej Górze. Połączymy przyjemne z pożytecznym. ;) Mają kilka programów odchudzających, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Teraz ćwiczę w domu przed telewizorem korzystając z programów odchudzających Primavery na YT. Są świetne. Mam nadzieję że dowiem się jak zdrowo i szybko schudnąć przed wakacjami. Jest to dla mnie motywacja, być piękną na lato:)
Powrót do góry

kabat 

Wysłany: 2016-04-24, 12:24   

Zrzucenie 2 kg nie powinno stanowić większego problemu. Co innego gdybyś miał 20 kg to zrzucenia, to wtedy trzeba włożyć więcej pracy. Polecam bieganie oraz aeroby.

monnett 

Wysłany: 2016-05-13, 13:03   

Chcesz spalić wodę czy zgubić tłuszczyk? To ważne.

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu