Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Suplement na odchudzanie?
Autor Wiadomość
monnett 

Wysłany: 2016-05-13, 12:54   

Suplementy tylko pomagają. Musisz zacząć coś robić.

Ania21
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-02, 10:52   

Ja osobiście nie jestem przekonana do tych wszystkich suplementów diety. Moim zdaniem jeśli ktoś chcę się odchudzać to z głową. Czyli zdrowe, racjonalne odżywianie i dużo dużo ruchu, ćwiczen itp.
Powrót do góry

zales 

Wysłany: 2016-07-04, 22:32   

Bardzo fajne aminokwasy właście wprowadziła na rynek firma Olimp. http://aftergym.pl/nowe-p...ji-aminokwasow/
To innowacyjne podejście do suplementacji, które zapowiada się bardzo obiecująco. Sam jeszcze nie próbowałem ale jak zbiorę hajs to kupie taki zestaw.
Powrót do góry

MarcixM 

Wysłany: 2016-07-08, 13:11   

Suplementy to nie wszystko, trzeba ćwiczyć :) jak chce się mocno schudnąć to i dieta. Ja od niedawna zacząłem stosować spirulina hawajska, jest bardzo dobra przy diecie, zawiera dużo białka co wspomaga organizm przy odchudzaniu :) efekty zaczynają się ok. po tygodniu od rozpoczęcia stosowania a powiem wam, że są bardzo dobre. Czuję więcej energii niezbędnej do ćwiczeń :)
Powrót do góry

krepi 

Wysłany: 2016-11-07, 10:55   

Też uważam, że suplement za Ciebie nic nie zrobi, może być tylko wsparciem. Ogólnie poczytaj chociażby o inulinie: http://vivalavita.pl/arty...rawia-1590.html. To bardzo bogate źródło błonnika, a błonnik odpowiada też za uczucie sytości.
Powrót do góry

amanda12 

Wysłany: 2017-01-27, 16:17   

Jeżeli chodzi o suplementy to ja sobie chwale z tej strony odżywki 7 Nutrition szybka wysyłka, atrakcyjne ceny i duży wybór.
Powrót do góry

nowacka_monika 

Wysłany: 2017-01-27, 21:43   

Moim zdaniem najważniejsze jest to żeby mieć dobre nawyki żywieniowe oraz przede wszystkim ćwiczenia, ćwiczenia i raz jeszcze ćwiczenia!:) Suplementy mają być tylko dodatkiem, one nie staną się główną przyczyną zrzucenia paru kg ;)

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Monika N.
www.lightme.pl
Dekoracja światłem to usługa, która całkowicie odmieni wystrój każdej uroczystości. Dysponujemy profesjonalnym oświetleniem Led które idealnie komponuje się z literami świetlnymi, które są faworytem tego sezonu.
Powrót do góry

MTwardy 

Wysłany: 2017-02-01, 15:52   

nowacka_monika napisał/a:
Moim zdaniem najważniejsze jest to żeby mieć dobre nawyki żywieniowe oraz przede wszystkim ćwiczenia, ćwiczenia i raz jeszcze ćwiczenia!:) Suplementy mają być tylko dodatkiem, one nie staną się główną przyczyną zrzucenia paru kg ;)

Dokładnie. Po co brać suplementy skoro są naturalne sposoby na odchudzanie, np. yerba mate, która hamuje uczucie głodu. Do tego pobudza organizm do ruchu i ćwiczeń więc jest świetnym napojem wspomagającym odchudzanie.

lumiere 

Wysłany: 2017-03-18, 12:51   

Można brać suplementy, ja stosuję http://ulotkazdrowia.pl/52-diet-booster i widzę jaki jest efekt z suplementami i jaki jest bez suplementów. Trzeba pamiętać, że suplementy maja wspomóc odchudzanie, czyli trzeba tez sie ruszać i stosować odpowiednia dietę. A nie jeść tabletki i siedzieć na kanapie:D

lumiere 

Wysłany: 2017-04-20, 11:14   yerba mate

Może spróbuj pić yerba mate. Słyszałam, że dobrze zaparzona yerba mate potrafi wspomagać proces odchudzania. Poczytaj o parzeniu na argentynalimited.pl/pl/i/YERBA-MATE-SPOSOB-PARZENIA/8 i sama zdecyduj

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu