Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Soki - element zdrowej diety?
Autor Wiadomość
mala25 

Wysłany: 2016-05-17, 19:21   

Soki, które znajdziemy w sklepach mają dużo cukru i konserwantów. Najlepsze własnej roboty, uważam że warto zainwestować w sokowirówkę :-)

menthor1 

Wysłany: 2016-06-23, 13:05   

Moja dietetyczka mówiła, że lepiej jeść zjeść owoc, niż wypić z niego sok. Ja piję w zasadzie tylko wodę niegazowaną.

AcupOfTea 

Wysłany: 2016-06-25, 21:20   

oczywiście ,zę tak , tylko należy pamietać , zeby nie było też w ich w nadmiarze . Można sobie zrobić diete oczyszczająca sokami , ale tak gdzies ze 3 dni . Sa takie naturalne soki , curratio . z 1,5 kg owoców zrobione 0,5 litra ;)

badura
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-15, 14:09   

całe warzywa i owoce zalecane są w diecie dlatego bo zawierają więcej stałego błonnika, który nam się dłużej trawi. Ja pije soki codziennie i zauważyłam również spadek wagi, ponieważ organizm mi się oczyścił i teraz lepiej pracuje. Mamy w domu wyciskarkę ZEBRA i sprawdza się wyśmienicie przy zieleninach, burakach. Super
Powrót do góry

Edumedical
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-22, 13:12   

Też wiem, że lepiej jeść całe owoce, mają więcej pożytecznych właściwości. Chociaż wiadomo - czasami się ma ochotę na sok i tyle. Lepiej zrobić samemu niż pić te kupne.
Powrót do góry

MarcixM 

Wysłany: 2016-07-22, 13:46   

Najzdrowszym sokiem wg. mnie jest rozpuszczenie w wodzie młodego jęczmienia green magma. Bardzo zdrowy, posiada ogromne zasoby witamin i minerałów a do tego wspomaga odchudzanie. Polecam każdemu.
Powrót do góry

KarolinA07 

Wysłany: 2016-07-26, 12:49   

Jeśli chodzi o porównywanie sokowirówki do wyciskarki to powiem wprost - nie ma porównania.
Jeśli komuś zależy na tym, aby sok był najwyższej jakości, to wyciskarka daje niejako gwarancje. Ja postawiłem na tego typu produkt Oczywiście wyciskarka jest nieporównywalnie droższa od sokowirówki, ale jedno jest pewne: jeśli chodzi o jakość produktu (sok), to wyciskarka daje dużo wyższe możliwości.
Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu