Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Skuteczne odchudzanie?
Autor Wiadomość
krepi 

Wysłany: 2016-11-07, 10:53   

Spróbuj najbardziej tuczące produkty w swojej diecie zastąpić jakimiś zdrowszymi zamiennikami. Poczytaj sobie choćby o komosie ryżowej: http://kobieta.interia.pl...ood,nId,1841570 która może Ci zastąpić np makaron czy biały ryż.
Powrót do góry

Deborah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-08, 15:14   

Przede wszystkim trzeba przejść na dietę. Nie ma innego sposobu, aby zrzucić wagę. Pamiętaj, że to nie tylko kaloryczność powoduje, że zaczniesz chudną, ale teżogólny stan zdrowia. Jeżeli masz problemy np. z wątrobą to odchudzanie się może przebiegaćznacznie wolniej.
Powrót do góry

monka0 

Wysłany: 2016-11-28, 09:34   

Dużo wody pij :) Najlepiej z cytryną, żeby oczyścić organizm. Oczywiście do tego dieta i ćwiczenia. Osobiście uważam, że najlepiej odchudzać się pod okiem dietetyka, który przygotuje Ci odpowiednio zbilansowaną dietę.
Powrót do góry

Zdrowita 

Wysłany: 2016-12-21, 10:27   

monka0 napisał/a:
Dużo wody pij :) Najlepiej z cytryną, żeby oczyścić organizm. Oczywiście do tego dieta i ćwiczenia. Osobiście uważam, że najlepiej odchudzać się pod okiem dietetyka, który przygotuje Ci odpowiednio zbilansowaną dietę.

Dokładnie. Jest to najlepsze co możemy zrobić dla naszego organizmu. Jeśli chcemy aby oczyszczanie było skuteczne trzeba odpowiednio połączyć ze sobą dietę oraz upraiwanie sportu.
Na tej stronie jest wiele faktów w tym temacie;
http://oczyszczanieciala.net.pl/

Nie polecam natomiast restrykcyjnych głodówek ponieważ bardziej szkodzą niż pomagaja.
Powrót do góry

alanhanken
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-22, 13:40   Odchudzanie

Jak wiadomo diety i odchudzanie są bardzo ciężkie, a zwłaszcza w okresie świątecznym. Warto więc przyrządzić jakieś lekkie potrawy, ale mimo wszystko tradycyjne i smaczne. Ciekawe przepisy są m.in. na supermamy.limango.pl/dietetyczne-swieta-tak-to-mozliwe. W tym roku przygotowuję kilka potraw z tego artykułu ;)
Powrót do góry

amanda12 

Wysłany: 2016-12-29, 10:42   

Jeśli macie problem z odchudzaniem, to być może warto się przebadać i sprawdzić czy z Waszym organizmem jest wszystko ok. Moja siostra miała podobny problem i z tego co wiem, to rodzice zainwestowali w końcu w badanie genodiet czy jakoś tak. Pomogło to w określeniu jej genetycznych predyspozycji i ułożona dla niej indywidualny plan odżywiania. Teraz czuje się lepiej oraz widać efekty :)
Powrót do góry

lumiere 

Wysłany: 2017-05-23, 12:30   

Ja też się odchudzałam, korzystałam z diety eatfit24. Więcej info znajdziecie na: https://eatfit24.pl/
Polecam serdecznie

daria88 

Wysłany: 2017-05-30, 21:28   

Bardzo ważne są regularne posiłki i nie podjadanie między posiłkami :) należy jeść dużo warzyw, ryby, kasze. Ważny jest też ruch :)

hannka2 

Wysłany: 2017-06-04, 14:41   

Ja aktualnie zaczęłam brac African mango, ale biorę go krótko,
więc cieżko mówić o efektach. Dam znac dopiero za jakiś czas.
A chcecie wiecej info o African Mango, skład itd to więcej informacji tutaj.
Powrót do góry

Hania85 

Wysłany: 2017-06-07, 10:48   

też korzystam z https://africanmango180.com i jestem z niego bardzo zadowolona. Na pewno się nie zawiedziesz
Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu