Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Odchudzanie
Autor Wiadomość
Anita_M
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-07, 19:17   

Mi udało się zrzucić zbędę kilogramy przez regularne ćwiczenia fitness, co nie było łatwe, bo nie jestem typem sportowca. Dbałam też o swoją dietę. Ograniczyłam smażone potrawy i na śniadanie lub kolację jem płatki owsiane. Dodatkowo wspomagająco brałam Colon C. Co pomogło mi uregulować pracę jelit. Wydaje mi się też, że dzieki temu nie miałam efektu jojo.
Powrót do góry

lucina199 

Wysłany: 2016-10-25, 12:55   

Zdrowe odżywianie, ograniczenie słodyczy i przetworzonych produktów oraz trochę aktywności fizycznej to zdecydowanie najlepsze i najpewniejsze sposoby na odchudzanie. Ja tam nie wierzę w żadne diety cud, zazwyczaj to się i tak kończy efektem jojo. Także nie ma nawet po co zaczynać i się tylko potem frustrować. Mi pomogło wprowadzenie do diety jak najwięcej produktów bogatych w błonnik, a jak ktoś ma ochotę na coś słodkiego to polecam piec sobie zdrowsze wersję np. ciastka z płatków owsianych i banana, zresztą teraz panuje moda na zdrową żywność więc w Internecie łatwo można znaleźć przepisy na pyszne i zdrowe ciasta :)
Powrót do góry

majkamill 

Wysłany: 2016-11-18, 01:37   

U mnie dobre skutki dało zastąpienie cukru ksylitolem ;) Trzeba tylko uważać na chińskie podróbki, które są pozyskiwane z kolby kukurydzy, Najlepiej zamwiać w sprawdzonych sklepach np. naturalny-market.pl i tam mają ksylitol fiński, który jest pozyskiwany z brzozy, a taki ma własnie być :D
Powrót do góry

Marigg 

Wysłany: 2016-11-30, 16:03   

Ja piję ocet jabłkowy, który- razem z dietą Scarsdale - daje cudowne efekty. Jeszcze za wcześnie, żeby się chwalić, ale czuję, że to jest to.
Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu