Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Odchudzanie
Autor Wiadomość
krisek 

Wysłany: 2016-06-15, 21:21   

to bardzo delikatny temat bo zawsze w takim szale chęci odchudzania można narobić sobie więcej szkody niż pożytku, przed doborem odpowiedniej diety czy suplementów trzeba zasięgnąć opinii fachowca lub poczytać na ten temat w sieci np na http://portal-medyczny.pl/diety-i-suplementy, zawsze można się dużo dowiedzieć i uniknąć problemów ze zdrowiem.
Powrót do góry

MarcixM 

Wysłany: 2016-06-16, 14:48   

Ja przy diecie zacząłem stosować guaranę w proszku i odstawiłem kawę. Do tego troszkę wysiłku fizycznego i dieta działa bardzo dobrze. Na ogół guarana daje dużo energii na dłużej i wspomaga spalanie tłuszczy. Na ogół jestem przeciwnikiem jakiś wymyślnych suplementów, stosuję tylko naturalne środki :)
Powrót do góry

bzyxon
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-26, 12:18   

Zmień powoli, stopniowo swój tryb życia. Zdrowiej jedz, więcej się ruszaj.
Powrót do góry

minko 

Wysłany: 2016-06-28, 11:53   

Ja jestem na diecie bezwęglowodanowej, w ciągu 4 miesięcy waga spadła o 8kg, do celu pozostało jeszcze 12kg i jestem super zadowolony z efektów. Mam problem z regularnym uprawianiem sportu więc opieram się głównie na diecie. Zajrzyj sobie tutaj: http://nadiecie.net/diety/ Jest to ogromna baza wiedzy na temat odchudzania, znajdziesz tam wiele porad i ciekawostek. Życzę powodzenia! :)
Powrót do góry

slawekpeszkin 

Wysłany: 2016-06-29, 09:55   

Polecam przesiąść się na rower, szczególnie w wakacje.

kajecik 

Wysłany: 2016-07-22, 20:36   

Mniej jeść i ćwiczyć przynajmniej 3-4 razy w tygodniu. Nie ma innej metody! Jeżeli będziesz się głodzić i nie będziesz ćwiczyć, to zacznie ci wszystko wisieć, a chyba nie o to chodzi.

Boroxo3x
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-02, 09:41   

Ja tam piję młody jęczmień i jestem na diecie. Dodatkowo trochę sportu i się chudnie :) już w 3 miesiące -16kg
Powrót do góry

Kinderka 

Wysłany: 2016-08-09, 09:52   

Jakby ktoś chciał wiedzieć, opieranie diety wyłącznie na spożywaniu owoców i warzyw (frutarianie będą niepocieszeni) nijak pomaga w odchudzaniu. http://www.biomedical.pl/...nie-a12849.html Można jeść, a i tak się nie schudnie. Pomagają one owszem usprawnić działanie organizmu, funkcji życiowych, wpływają korzystnie, ale niestety nie zawsze skutkują spaleniem kalorii. Według artykułu najlepszym sposobem, aby schudnąć jest... ograniczenie spożycia kalorii. Wygląda na to, ze oprócz owoców i warzyw ważne jest spożywanie tłuszczy pochodzenia roślinnego, produktów pełnoziarnistych oraz chudego mięsa, jak na przykład ryb, ptaków itp.

marczak181 

Wysłany: 2016-08-11, 20:24   

Dokładnie ja na początku wychodziłem z takiego założenia, ale wręcz przynosiło to odwrotny skutek no i moje samopoczucie też na tym ucierpiało.

19patrishia92
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-13, 21:25   

Ja mam inny problem - niedowagę. Nie mogę przytyć.
Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu