Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Odchudzanie
Autor Wiadomość
Jabba 

Wysłany: 2015-12-03, 09:23   

A jak takie plastry odchudzające mają... odchudzać?
Powrót do góry

kaja99

Wysłany: 2016-01-26, 01:34   

Deijk30 napisał/a:
Tutaj są bardzo ciekawe plastry odchudzające catch me patch me. Moim zdaniem warto przemyśleć ich zakup :)

To ja już wolę masaż wyszczuplający : http://instytutglasshouse.pl/icoone/ . W trakcie pomyślę o plastrach ;-)
Powrót do góry

badura
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-22, 14:03   

Wierzycie w jakieś tego typu plastry?
Ja to kiedyś brałam tabletki ale to efekt jo jo potem, jak sobie pomyślałam jak męczę nimi wątrobę to przestałam je brać a wtedy i waga wzrosła. Teraz pije codziennie soki rano i waga idzie w dół :)
Powrót do góry

SkuteczneDiety 

Wysłany: 2016-03-03, 16:23   

Na początek najlepiej jest odwiedzić Diety Odchudzające.net i dowiedzieć się, na czym tak naprawdę polega odchudzanie. To nic trudnego, zwłaszcza jeśli zacznie się regularnie ćwiczyć i przejdzie się na jedną z opisanych tam sprawdzonych diet.
Powrót do góry

Alan123
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-09, 20:59   

Przede wszystkim nie pakować się w rady nie doświadczonych! Do specjalistów, którzy wszystko ładnie dobiorą! :mrgreen: ;-)
Powrót do góry

lila93 

Wysłany: 2016-05-04, 20:11   

Moim zdaniem te wszystkie plastry czy tabletki odchudzające to wyrzucanie kasy w błoto. Można szybko i zdrowo schudnąć tylko trzeba chcieć i mieć dobrą motywację. Mi osobiście pomogły wczasy odchudzające nad morzem w Primavera w Jastrzębiej Górze. Super motywacja, każdy kto chcę schudnąć a nie wie za co się wziąć i od czego zacząć to polecam wybrać się na takie wczasy. Tam zajęcia odbywają się w grupie, pod okiem trenerów na basenie, w sali fitness nad morzem. Przez cały pobyt możesz zasięgnąć porady dietetyka, trenera. Są też przyjemności, na przykład zabiegi w Spa. Moim zdaniem to fajna opcja, zwłaszcza dla tych którzy chcą zacząć się odchudzać, a zarazem się zrelaksować.
Powrót do góry

Jabba 

Wysłany: 2016-05-06, 10:07   

Super rozwiązanie, również jestem zdania że plastry i tabletki w niczym nie pomogą, jeśli nie posiadamy odpowiedniej motywacji!
Powrót do góry

monnett 

Wysłany: 2016-05-13, 12:57   

Próbowałaś jakiś diet? Polecam mocno.

Martula 

Wysłany: 2016-05-25, 20:55   

Oczywiście, że tak, żeby schudnąć trzeba się mocno napocić. Ja chodzę od jakiegoś czasu na fitness do https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/fitness, kupiłam sobie też tabletki wspomagające odchudzanie (wszyscy je w necie zachwalają) i biorę od jakiegoś czasu. Nie wiem czy są spektakularne efekty (po tabletkach raczej nie). Największy spadek wagi ciała widzę faktycznie wtedy, jak w tygodniu ostro potrenuję. Stwierdzam, że chyba też wyrzuciłam w błoto kasę na tabletki, które niewiele co dają...
Powrót do góry

Caroline22
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-15, 13:29   

Aby zdrowo i mądrze się odchudzać trzeba mieć chociaż minimalne pojęcie na temat dietetyki, co nam szkodzi a co pomaga. Sama dieta bez aktywności fizycznej za wiele nie da. Znalazłam fajny blog gdzie autorka dużo piszę na ten temat, skupia się głównie na tym jak zachować młodość ale również i zdrowie fizyczne i ładną sylwetkę ;) Dodała bardzo ciekawy wpis o piramidzie żywieniowej łapcie link http://przepisnamlodosc.p...eniowa-a-sport/ dużo tam wyjaśnia co i jak.
Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu