Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
nadwaga
Autor Wiadomość
Pobideł

Wysłany: 2009-09-29, 15:11   nadwaga

Witam .czy leki psychiatryczne mogą powodować szybki przyrost masy ciała . To mi nikt nie umie uwierzyć że w ciągu 2 lat można przytyć 50 kg.Leki już odstawione ciekawe czy waga będzie spadać Aleksandra.
Powrót do góry

klaudia

Wysłany: 2009-10-05, 14:57   

Leki psychiatryczne nie powinny powodować otyłości. Napisz jakie to są leki... Psychiatryczne leki to nie sterydy także nie powinno być żadnego przyrostu masy ciała.
Powrót do góry

Pobideł

Wysłany: 2009-10-07, 19:44   leki psychiatryczne nadwaga

Anafranil,Perazin ,do tego Depakine, te leki spowodowały że przyrost wagi wciągu niecałych 2 lat to 50 kg . Aleksandra
Powrót do góry

Carol
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-07, 13:04   

Przyrost wagi rzeczywiście jest duży. Leki te oczywiście nie mają nic wspólnego ze sterydami, ale każdy z nich może powodować przyrost masy ciała. Powinnaś zadbać o prawidłową diętę, aby nie obciążać niepotrzebnie organizmu i nie narażać go na inne choroby wynikające z nadwagi, jak na przykład nadciśnienie czy cukrzyca.
Powrót do góry

MateuszN

Wysłany: 2014-06-04, 12:48   

Niestety przyrost wagi bardzo duży, moim zdaniem leki na pewno nie spodobały takiego zwiększenia masy ciała.
Powrót do góry

Pawel35 

Wysłany: 2014-07-17, 11:36   

I jak teraz sprawa wygląda u Ciebie? Czy odstawienei leków pomogło?
Powrót do góry

zukero12

Wysłany: 2014-08-01, 11:52   

A ja mam niedowagę, co ja mam powiedzieć...;(
Powrót do góry

pena 

Wysłany: 2015-01-29, 11:40   

Możesz się jedynie cieszyć ponieważ możesz co najwyżej chudnąć ;)
Gorzej mają ludzie z nadwagą prawda?
Sama jakiś czas temu cierpiałam na lekką nadwagę, postanowiłam zrzucić trochę kilogramów. Nie było to takie proste ale na szczęście udało mi się.
Warto jest poczytać sobie o diecie Dash
http://zdrowastronapiekna...lety-jadlospis/
Nie wiem czy o niej słyszeliście ale na dzień dzisiejszy jest to jedna z najbardziej zdrowych diet, na które możecie przejść. Zapewnia organizmowi wiele zdrowych składników. Odchudza ale nie wycieńcza. Jednoczesnie nie grozi Wam efekt jo jo.

marojo 

Wysłany: 2015-03-10, 13:22   

Jeśli nie jesteś w stanie poradzić sobie z nadwagą poprzez treningi i zmiany w diecie to można wspomóc się zawsze jakimś suplementem. W tym wypadku niezły może być np. http://www.bcaa.pl/trec-n...90kaps-921.html , który poza tym, że wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej wspiera także wydajność umysłową (koncentracja, pobudzenie). Więcej info na podanej stronie.
Powrót do góry

Ela1595
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-12, 10:20   

Ja mam lekką nadwagę i dodatkowo problemy z ciśnieniem. Często chodzę do lekarza badać jakie jest moje ciśnienie bo mam zawroty głowy i duszności. Specjalista zaproponował mi żeby kupiła sobie ciśnieniomierz i założyła książeczkę ciśnień. Szukałam w sieci różne oferty ciśnieniomierzy i na stronie http://uniformix.weebly.com/ znalazłam odpowiedni. Dokonuje dokładnych pomiarów i był w przystępnej cenie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu