Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Tanie leki w aptekach internetowych
Autor Wiadomość
cedrowadama
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-26, 10:17   

super rozwiązanie ;)
Powrót do góry

Mattol 

Wysłany: 2015-03-26, 17:21   

Dużo taniej to jest? Co z lekami na receptę?

salek88 

Wysłany: 2016-03-04, 11:56   

Szczerze mówiąc nie wiem jak wygląda sytuacja z receptami, nigdy nie korzystałam. Najczęściej robię duże paczki przed okresem zachorowań - jesienią kiedy wiem, że na przełomie Października i Listopada dopadnie mnie jakiś wirus. Jestem po prostu na to gotowa i od razu stosuje jakiś Gripex, witaminy i Irigasil bo do tego atakuje mi nos i zatoki jak tylko powietrze się zmienia na zimniejsze. Ostatnio robiłam taką paczkę w tej aptece http://www.swiatleku.pl/ i bardzo szybko doszło do mnie zamówienie. Dla mnie to tak samo dobre rozwiązanie jak robienie zakupów spożywczych online - wygodnie i szybko. Te zalety przekonały mnie od razu. Szkoda jest mi czasu na to żeby iść do apteki i stać w kolejce. Zauważyłam też, że ceny są różne w aptekach stacjonarnych (między sobą również), a internetowymi.
Ale prawda jest taka, że każdy musi sam spróbować i zastanowić się czy mu to pasuje, czy woli jednak tradycyjne rozwiązania :)
Powrót do góry

kolec 

Wysłany: 2016-03-07, 08:16   

ja raz wysyłąłem najpierw receptę, a później otrzymałem paczkę, niestety nie miałem wyjścia bo leku nigdzie nie było
Powrót do góry

zofia-ka 

Wysłany: 2016-04-07, 08:59   

Ja jeszcze nigdy nie kupowałam nic w aptece internetowej, ale wiem, że sporo ludzi robi tak zakupy. I są zadowoleni z obsługi i z produktów, które dostają. Zastanawiam się jak sprawa wygląda z lekami na receptę i czy dostępne są tylko te, co są na stronie czy tez można dostać jakieś inne. Muszę też porównać czy faktycznie najczęściej kupowane przeze mnie leki są tańsze, bo nigdy tego nie sprawdzałam.
Powrót do góry

aniam
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-31, 23:11   

Ja aktualnie dokonuje aptecznych zakupów za pośrednictwem serwisu ktomalek.pl
Pozwala mi to sprawdzić dostępność wybranych przeze mnie leków w okolicy. W ten sposób zamawiam również leki na receptę, tylko należy pamiętać, aby przy odbiorze mieć ją ze sobą.
Powrót do góry

dentAndrychow
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-06, 17:43   

Ja nie polecam zakupów w aptekach internetowych. Faktycznie, może i jest taniej, ale w Polsce to nie jest jeszcze tak popularny biznes, więc może się zdarzyć, że trafisz na leki przeterminowane.
Powrót do góry

emitos7
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-17, 08:51   

ja kupuje w aptece doz.pl na niektóre leki jest cena niższa nawet o ok 8-10 zł niż w mojej osiedlowej aptece!
Powrót do góry

neptun 

Wysłany: 2016-11-15, 03:16   

Ostatnimi czasy wszystko kupuję w Internecie, takze lekarstwa ;) Bardzo przydatnym "narzedziem" jest strona efarmaceuta.pl bo mogę się tam zapoznać z bazą leków, poczytać opinie na ich temat a nawet skonsultować się z farmaceutą online. Potem już tylko wystarczy zamówić lek i czekać sobie spokojnie na dostawę do domu ;)
Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu