Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
leki na zatoki
Autor Wiadomość
lolkoma 

Wysłany: 2016-09-21, 13:49   leki na zatoki

Znacie jakies dobre i niedrogie leki na zatoki?? Sporo rzeczy przetestowałam i mój portfel ledwo to wytrzymuje, a zatoki dalej co jakiś czas o soebie przypominają, nie chcę w kółko brać antybiotyków.
Powrót do góry

Nowy90 

Wysłany: 2016-09-27, 11:19   

Na zatoki to polecam wizytę u specjalisty. Od zatok dopiero się zaczyna, później może być gorzej.
Powrót do góry

Deborah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-08, 15:15   

Są lekarstwa ziołowe, które mają właściwie status suplementu diety. Wystarczy popytaćw aptece. Ale racja, lepiej iść do lekarza. Zatoki można zbadać właściwie tylko za pomocą TK, zwykłe prześwietlenie nic nie ujawni.
Powrót do góry

neptun 

Wysłany: 2016-12-13, 12:01   

Zobacz na stronę efarmaceuta.pl, nie próbuj wszystkich leków na sobie nie jest to dobre. Wiem, co to znaczy ból zatok. Czytam właśnie opinie na temat leków na zatoki na efarmaceuta bo ludzie wiedzą najlepiej co im pomaga i wierzę, że to samo pomoże mi. Warto poczytac opinię, zanim nakupimy pięc różnych leków i będziemy próbować.
Powrót do góry

Papka 

Wysłany: 2017-01-01, 17:56   

Dobrze, że w końcu bez problemu możemy kupić w każdej aptece (także internetowej) skuteczny lek na zatoki: http://tevazdrowiewdobrej...ex-zatoki-teva/. Takie lekarstwa są dostępne bez recepty, więc gdy coś takiego nam dolega, warto od razu sięgnąć po wskazaną dawkę i oczekiwać niebawem pozytywnych rezultatów.
Powrót do góry

Quazi 

Wysłany: 2017-01-02, 11:38   

Obecnie można rozpocząć leczenie zapalenia zatok bez potrzeby odwiedzania lekarza. Nie chodzi jednak o domowe sposoby. W aptekach dostępne są lekarstwa bez recepty, które potrafią pomóc w takiej sytuacji. Stosując się do zaleceń umieszczonych na ulotce należy spodziewać się zakładanych efektów w niedługim czasie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu