Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Ból w boku po cesarskim cięciu
Autor Wiadomość
Gabriela
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-01, 11:39   Ból w boku po cesarskim cięciu

witam proszę o poradę . Jestem 16 miesięcy po cięciu cesarskim . Nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego ale od jakiegoś czasu ok 5 msc boli mnie brzuch w prawym boku . Dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego na usg jamy brzusznej jednak nic nie wykazało . Następnym krokiem miało być badanie kolonoskopi jednak bardzo mnie to badanie niepokoi , jest możne jakiś inny sposób żeby dowiedzieć sie co to może być nie wykonując tego badania ? do jakiego lekarza powinnam się udać by mógł mi pomóc ?
Bol jest dosyć silny występuje najczęściej wieczorem jednak od kilku dni pojawia sie i w dzień i w nocy . leki przeciwbólowe i rozkurczowe nie działają . Badania na stany zapalne tez były robione i tez czysto . Prosze o mądre wypowiedzi . Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże w dalszym postępowaniu . Pozdrawiam
Powrót do góry

boko
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-23, 12:27   

może to zdarzyło się po nieodpowiednio przeprowadzonej operacji? próbowałaś się dowiadywać czegoś więcej? Badałaś się? Może warto zapytać o opinię tu http://www.bledy-medyczne.com/opinie-medyczne/ - poddać się kontroli na wszelki wypadek, bo jeśli ktoś popełnił medyczny błąd i zrobił Ci krzywdę to powinnaś to koniecznie zgłosić i nie zostawiać takiej sprawy.
Powrót do góry

Nowy90 

Wysłany: 2016-09-27, 11:18   

Z takimi problemami to lepiej udać się bezpośrednio do lekarza. Będzie łatwiej niż tutaj doradzać.
Powrót do góry

maczynski 

Wysłany: 2016-10-13, 14:55   Re: Ból w boku po cesarskim cięciu

Gabriela napisał/a:
witam proszę o poradę . Jestem 16 miesięcy po cięciu cesarskim . Nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego ale od jakiegoś czasu ok 5 msc boli mnie brzuch w prawym boku . Dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego na usg jamy brzusznej jednak nic nie wykazało . Następnym krokiem miało być badanie kolonoskopi jednak bardzo mnie to badanie niepokoi , jest możne jakiś inny sposób żeby dowiedzieć sie co to może być nie wykonując tego badania ? do jakiego lekarza powinnam się udać by mógł mi pomóc ?
Bol jest dosyć silny występuje najczęściej wieczorem jednak od kilku dni pojawia sie i w dzień i w nocy . leki przeciwbólowe i rozkurczowe nie działają . Badania na stany zapalne tez były robione i tez czysto . Prosze o mądre wypowiedzi . Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże w dalszym postępowaniu . Pozdrawiam

To prawy górny, czy prawy dolny fragment brzucha? Skoro nic nie wskazuje na poważniejsze zmiany to można zrobić prewencyjnie kolonoskopię, jednak wpierw sugerowałbym regulację pracy jelit, ewentualnie badania kału i jeśli w Pani życiu pojawia się stres coś na regulację napięcia.
Powrót do góry

Greta 

Wysłany: 2016-10-19, 10:41   

Chyba w tym wypadku rzeczywiście niezbędna będzie kolonoskopia. Prosze się jej nie obawiać.
Powrót do góry

Deborah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-08, 15:18   

Myślę, że bez specjalistycznego badania nie będziemy mogli ustalić co Ci dolega. Dlatego jedyna moja porada to udaj się do lekarza, niech zleci kolonoskopie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu