Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Uciążliwe zaparcia
Autor Wiadomość
christa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-02, 21:54   Uciążliwe zaparcia

Kilka tygodni temu pojawiły się u mnie uciążliwe zaparcia, które powtarzają się co jakiś czas. Na początku myślałam, że przejdzie samo, ze to chwilowe, że poradzę sobie z tym sama. Niestety. Jest coraz gorzej, a ja wstydzę o tym z kimkolwiek porozmawiać...Nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu. Nie wiem, jak sobie poradzić. Może macie jakieś sprawdzone sposoby?
Powrót do góry

belinda
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-02, 21:58   

Zaparcia to temat rzeka. Mogą być różne przyczyny i różne konsekwencje. Na pewno nie wolno ich lekceważyć. I nie ma czego się wstydzić - nawet nie wiesz, ile osób ukrywa podobny problem. Nie napisałaś nic na temat tego, jak się odżywiasz, czy przyjmujesz jakieś leki, czy pijesz dużo płynów? Musisz wiedzieć, że przy zaparciach bardzo ważna jest odpowiednia dieta - od tego proponuje rozpocząć jakiekolwiek działania. W diecie powinny przeważać takie produkty jak: owoce, warzywa, brązowy ryż, naturalne jogurty, itp.
Powrót do góry

christa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-02, 22:00   

Z dietą bywa różnie....Mam nienormowany tryb pracy, więc często stołuję się na mieście. Piję też dużo kawy i napojów typu cola lub pepsi, które mnie pobudzają do działania.
Powrót do góry

zacma11 

Wysłany: 2016-06-10, 12:21   

Spytaj się specjalistów z http://www.operacjezacmy.pl/
Powrót do góry

nichorusch 

Wysłany: 2016-06-21, 08:10   http://www.skinshining.com/alpha-boost/

You need to exercise physical activities Alpha Boost frequently. it's also counseled consumption of balanced weight loss program frequently to preserve upbeat health. You must keep away from junk meals. You need to put on unfastened undergarments to make certain deliver of plenty of oxygen to the reproductive organs. For more ==== >>>>>> http://www.skinshining.com/alpha-boost/

MarcixM 

Wysłany: 2016-07-28, 12:29   

Jak ktoś ma przewlekłe problemy z zaparciami to polecam diatomit ziemia okrzemkowa na oczyszczanie organizmu. Usuwa wszelkie toksyny i bakterie a także po zastosowaniu całego cyklu poprawia wydolności trawienne.
Powrót do góry

Kinderka 

Wysłany: 2016-08-05, 14:55   

Na zaparcia dobry jest na przykład kuracja błonnikiem witalnym, ale najlepiej zrobisz, jeśli skonsultujesz swoje dolegliwości z lekarzem. Z naturalnych sposobów znam jeszcze kompot z suszonych śliwek i jabłek. Natomiast jeśli ci nie przejdzie, dobrze byłoby, gdyby lekarz przepisał jakiś lek.

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu