Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Trądzik
Autor Wiadomość
salette 

Wysłany: 2016-02-11, 13:37   Trądzik

Jak radzicie sobie z trądzikiem? Jest dużo osób, u których on się przedłuża i ten problem ciągle się długo? Jaki stosujecie krem na trądzik by jakoś to niwelować?
Powrót do góry

VDrabski 

Wysłany: 2016-03-02, 13:56   

Moja córka nie tak dawno skorzystała z pomocy osoby, która zajmuje się dermatologią estetyczną. http://kwel-med.pl/medycy...gia-estetyczna/ Uważam, że to bardzo ciekawe rozwiązanie, głównie dla osób, które mają nie tylko problemy z trądzikiem, ale ogólnie z ranami po trądziku.
Sam pracuje w gabinecie medycyny estetycznej i uważam, że właśnie tam, można skutecznie walczyć z tego typu problemem, który jak się okazuje, dotyka bardzo dużego odsetka młodzieży.
Powrót do góry

maciooo3 

Wysłany: 2016-03-04, 01:00   

Walczę z trądzikiem od lat. Używam przeróżnych maści. Chciałbym w końcu wygrać ten nierówny "pojedynek".

bulgarka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-04, 08:37   

ja też kiedyś to miałąm, poszłam do dermatologa, dał mi antybiotyk, nie pamiętam jaki, ale dał i minęło
Powrót do góry

Boris12
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-06, 13:49   

Idź do dermatologa. On przepisze Ci antybiotyk.
Powrót do góry

PoLoNiaa 

Wysłany: 2016-03-14, 14:40   

VDrabski napisał/a:
Moja córka nie tak dawno skorzystała z pomocy osoby, która zajmuje się dermatologią estetyczną. Uważam, że to bardzo ciekawe rozwiązanie, głównie dla osób, które mają nie tylko problemy z trądzikiem, ale ogólnie z ranami po trądziku.
Sam pracuje w gabinecie medycyny estetycznej i uważam, że właśnie tam, można skutecznie walczyć z tego typu problemem, który jak się okazuje, dotyka bardzo dużego odsetka młodzieży.

A wiesz coś więcej o zabiegu zwanym Hydrafacial?http://esteticenter.com/kosmetologia/hydrafacial/ Podobno jest bardzo skuteczny na trądzik. Co ciekawe, wykonuje się go właśnie w gabinetach medycyny estetycznej. Generalnie ma pomagać zarówno w usuwaniu ran po trądziku jak i wszelakich przebarwień skóry.
Powrót do góry

maniek1 

Wysłany: 2016-03-21, 12:16   

kiedys kupiłem sobię wodę z morza martwego, polecam mi pomogło.

Ages33
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-30, 19:49   

Nie wierzę Ci. Nawet, jeżeli mówisz prawdę to nie znaczy, że woda ta pomoże komuś innemu.
Powrót do góry

zaq2 

Wysłany: 2016-04-04, 09:56   

Ja równiez miałem doczynienia z produktami na bazie wody z morza martwego, może nie miałem jakiegoś bardzo zaawansowanego stanu, lecz na mój trądzik to pomogło z racji ogromnej ilości składników mineralnych znajdujących się takich produktach.

gagatek 

Wysłany: 2016-04-11, 20:07   

Antybiotyki czasami się sprawdzają, ale bardzo obciążają organizm. Ja na problemy z trądzikiem i przebarwienia po nim użyłem takiego mini kombajnu kosmetycznego http://importmania.pl/pro...1-RE-3030-.html Szczególnie naświetlanie (fototerapia) działa na wypryski ;) Nie ukrywam, że taki krok podjąłem za namową siostry, która wcześniej korzystała z podobnego urządzenia. Nie ma to żadnych efektów ubocznych.

Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu