Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Klinika dentystyczna - Katowice
Autor Wiadomość
Magda Szot 

Wysłany: 2016-11-20, 20:22   Klinika dentystyczna - Katowice

Którą klinikę dentystyczną lub gabinet polecacie w Katowicach?
Mam spory problem z zębami, które non stop się psują i nie mam już sił i cierpliwości do "testowania" kolejnych gabinetów.
Chciałabym zrobić zęby raz - a dobrze, tylko chyba niezbyt dobrze trafiałam do tej pory, jeśli chodzi o stomatologów. Polecicie kogoś?
Powrót do góry

Greta 

Wysłany: 2016-11-22, 11:16   

Współczuję bardzo, bo ja jestem straszną panikarą i każda wizyta dla mnie to koszmar.
Na szczęście nie mam aż takich problemów z zębami.
Jeśli chodzi o klinikę – polecam Ci tę, do której chodzi cała rodzina mojej siostry:
http://www.borczyk.pl/gabinety/ - poczytaj o tym, jaki tam obowiązuje standard leczenia.
Wydaje mi się, że w Twoim wypadku potrzebne są konsultacje z kilkoma specjalistami,
a w tej klinice zatrudnieni są różni profesjonaliści, zatem łatwiej będzie ustalić,
jaka jest przyczyna ogólna stanu Twojego uzębienia i jaką ścieżkę leczenia powinno się obrać,
żeby zatrzymać przyczyny pojawiania się nowych ubytków.
Skontaktuj się z nimi, umów się na wizytę i daj znać, czy o taką pomoc Ci chodziło.
Powrót do góry

Panikarz 

Wysłany: 2016-11-23, 18:22   

Też miałem problem, przez Katowice przejeżdżam kilka razy w miesiącu, jednak dobrze było by znać taki gabinet:) @Greta, jeśli jesteś panikara to polecam znieczulenia w systemie WAND STA, u jednego dentysty w moim rodzimym mieście się z tym spotkałem i jest super, nie czuć żadnego ukłucia ani nic, szczęka sama opada - dosłownie :)
Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu