Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
bóle karku
Autor Wiadomość
kasiamango

Wysłany: 2014-04-01, 14:04   bóle karku

Hej, zastanawiam się czy ćwiczenia przed komputerem z aplikacja trener http://strefaergonomii.pl...sobisty-trener/ mogą coś pomóc na bóle karku? Chodzę na basen raz w tygodniu i chciałabym bardziej urozmaicić czas pomiędzy odstępami czasu między jednym a drugim basenem, dobry pomysł ?
Powrót do góry

herbikm

Wysłany: 2014-05-26, 16:02   masaże

Myślałaś może o masażach? To chyba pierwsza myśl jaka nachodzi mi przy bólach karku. Proponuję Ci skorzystanie z usług profesjonalnych masażystów. Miejsce do którego chodzę ma w swojej ofercie masaże relaksacyjne i lecznicze. Fakt, że oferują też inne zabiegi kosmetyczny i zabiegi medycyny naturalnej również może być zachęcający. W każdym razie jeśli zainteresowała Cie moja rada to polecam stronę: Centrum nature
Powrót do góry

Anna200
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-13, 10:46   

Ja miałam problemy z karkiem i kręgosłupem. Zaczęłam chodzić na basen i siłownię. Nie dość, że mam lepszą kondycję to bóle minęły w 100 procentach!
Powrót do góry

kasiamango

Wysłany: 2014-07-03, 11:01   

Rzeczywiście basen pomaga przy bólach karku :)
Powrót do góry

Karex

Wysłany: 2014-07-11, 13:16   

Radzę wybrać się do dobrego ortopedy, a nie szukać ratunku w programach komputerowych. Warto bowiem znaleźć przyczynę, a nie tylko tłumić ból, bo i tak będzie powracał co jakiś czas i tak. Lepiej skonsultuj problem ze specjalistą, a później zabierz się za ćwiczenia, bo możesz sobie tylko zaszkodzić.

Siłownia Sochaczew
Powrót do góry

BartoszGlowacki
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-15, 09:32   

Według mnie basen i siłownia, to naprawdę dobre rozwiązanie. Przebywając dłuższy czas w jednej pozycji, zwłaszcza siedzącej przed komputerem, jesteśmy narażeni, na różnego rodzaju bóle karku, głowy, szyi, pleców. Dlatego proponuje rozciągać się co godzinę, przejść co jakiś, a to na pewno pomoże.
Pozdrawiam
Powrót do góry

Hanneczka

Wysłany: 2014-07-22, 09:46   

Cześć :) A może tez poszukaj problemu też gdzie indziej. Na przykład kup sobie ergonomiczne krzesło i od czasu do czasu rób sobie przerwę przed siedzeniem przed komputerem :) pozdrawiam :)
Powrót do góry

MaWR78

Wysłany: 2014-09-24, 15:19   

Anna200 napisał/a:
Ja miałam problemy z karkiem i kręgosłupem. Zaczęłam chodzić na basen i siłownię. Nie dość, że mam lepszą kondycję to bóle minęły w 100 procentach!

Potwierdzam, siłownia. Ewentualnie kręgarz
Powrót do góry

Kazek

Wysłany: 2014-10-09, 14:06   

Hanneczka napisał/a:
Cześć :) A może tez poszukaj problemu też gdzie indziej. Na przykład kup sobie ergonomiczne krzesło i od czasu do czasu rób sobie przerwę przed siedzeniem przed komputerem :) pozdrawiam :)

Odnośnie pracy przy komputerze, w prawie pracy chyba jest tak, że przysługuje Ci 5 min przerwy za każdą godzinę spędzoną przed komputerem, które możesz na przykład poświęcić na wykonanie kilku prostych ćwiczeń.
Powrót do góry

kotaniekota 

Wysłany: 2015-01-30, 21:37   

też mam problemy z takim bólem i już sama nie wiem co robić ;(

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu