Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
bóle karku
Autor Wiadomość
Magdalena 
Magdalenakonopacka

Wysłany: 2015-02-20, 21:40   Bóle karku

Ja na bóle karku polecam mate masującą Medivon. Dzięki tej macie bóle nie są już takie uciążliwe. Mata jest tania i ma dużo funkcji. Więc oprócz karku można wymasować sobie uda i plecy. Jest też niedroga i kosztuje taniej od masażysty. Plusem tej maty jest też to że można tą matę używać wszędzie nawet w samochodzie. Dlatego polecam tą mate wszystkim.
Powrót do góry

Trebia 

Wysłany: 2015-02-21, 18:22   

Bardzo słaba i mało rzeczowa reklama...

Ela1595
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-28, 11:06   

Mnie również często boli kark a o kręgosłupie nie wspomnę. Najgorzej jest jak muszę długo siedzieć lub patrzeć przez chwile z podniesioną do góry głową. Ciężka sprawa. Zastanawiam się nad wizytą w sanatorium ale tam chyba trzeba mieć dużo zrobionych badań. Nie chcę jechać prywatnie tylko na NFZ bo to kosztuje dużo. Czytałam artykuł jak to wszystko z rejestracją przebiega na http://www.publisz.pl/wyj...usisz-wiedziec/. Ciekawy artykuł ale jak to się ma do rzeczywistości? Dużo ludzi jeździ na takie turnusy?
Powrót do góry

Jabba 

Wysłany: 2015-04-29, 08:53   

Ja od 3 dni mam ból w karku. Niestety nie mogę iść do lekarza, bo mam za dużo pracy w tym tygodniu. Znacie jakiś skuteczny sposób na przewianie? Tylko bez bezsensownych reklam, bo te produkty z reguły nie są zbyt skuteczne co proponujecie. Stosuję tylko jakiś żel przeciwbólowy...
Powrót do góry

wiktoriamadak 

Wysłany: 2015-05-12, 19:06   

Możesz spróbować jakiś podstawowych pozycji jogi, spróbować rozluźnić kark. Może ktoś zrobi Ci delikatny masaż żeby te mięśnie nie były takie spięte. Oczywiście to w przypadku kiedy boli Cię kark od siedzenia przy kompie itp. bo jeśli na przykład Cie zawiało to po prostu chodzić w szaliku, utrzymywać ciepło i nie nadwyrężać szyji.

Anita_M
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-23, 18:24   

Jak mnie boli kark to mi pomaga plaster rozgrzewajacy. Duży wybór plastrów jest tu http://juppi.pl/szukaj-ma...eciwbolowe.html . Sprawdzają się i szybko mi pomagają :) Ból znika przynajmnije na kilka dni
Powrót do góry

celinabak
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-23, 20:11   

Spróbuj też rozluźnić mięśnie karku. Mogą być bardzo spięte jeśli pracujesz przy komputerze.
Powrót do góry

kasia82 

Wysłany: 2015-05-25, 18:02   

Również proponuję ćwiczenia fizyczne, jeżeli ból nie wynika np. z przewiania, a z siedzącego trybu życia, delikatne ćwiczenia nie zajmą dużo czasu, a jest duża szansa, że będą zbawienne w skutkach :)
Powrót do góry

patrycjaknut 

Wysłany: 2015-05-26, 13:22   

Może joga? Bardzo pomaga na bóle kręgosłupa.

wilkins09 

Wysłany: 2015-07-01, 12:38   

Będe musiał spróbowac z tą jogą. Juz kilka osób mi mówiło, że pomaga na kręgosłup. Czy skolioza nie jest przeciwwskazaniem?

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu