Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
bol zeba
Autor Wiadomość
fifaks
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-02, 20:52   

monka0 napisał/a:
Z zębami nie ma żartów! Najlepiej robić sobie płukanki jamy ustnej raz dziennie, żeby pozbyć się wszystkich resztek i zarazków. Same mycie nie wystarcza :)

Zgadzam się, że nie ma żartów! Dlatego jak tylko coś się dzieje to warto się wybrać do dentysty. Ja chodze do swojego zaufanego w Krynicy Zdrój dr Grażyny Wojciechowskiej-Chuchro i nie mam żadnych problemów. Nie stosuje żadnych domowych sposobów bo uważam, że najlepiej może pomóc dobry dentysta, jak np moja Pani Grażyna :),którą oczywiście polecam wszystkim z Krynicy :)
Powrót do góry

powergirl 

Wysłany: 2017-04-10, 15:21   

Mnie boli od dłuższego czasu dolny ząb, ale to tak, że w ogóle nie mogę nic jeść i pić po tamtej stronie. Na razie nie mam zbytnio czasu, żeby iść do dentysty, poza tym najpierw myślałam, że to wina obniżonego dziąsła w tamtym miejscu i nadwrażliwości zęba na temperatury, ale teraz sama już nie wiem. Chyba będę musiała w końcu iść to przebadać, bo trochę mnie niepokoi, że dzieje się to w sąsiedztwie wypełnienia innego zęba.
Powrót do góry

maksiu432 

Wysłany: 2017-04-19, 10:18   

Jedyny lek jest taki żeby iść do dentysty i chodzić tam co pół roku a nie olewać sobie...
Długopisy reklamowe z nadrukiem Poznań
Powrót do góry

czaro 

Wysłany: 2017-04-28, 08:53   

Jestem osobą, której zależy na zdrowiu innych więc w pewnym sensie powtórzę to, co już powiedziałem (to co powiedziałem w innym wątku). Zgadzam się, że trzeba chodzić do dentysty, ale to nie jest tak, że każdy dentysta to dobry wybór. Są ludzie, którzy tak uważają i później wybierają dentalux.pl Byłem u nich na racławickiej i chcę jak najszybciej zapomnieć o tej wizycie. Jakość obsługi to coś strasznego. Dodatkowo wszystko potęgowało niezbyt dobre (delikatnie rzecz ujmując) podejście do pacjenta.
Powrót do góry

olek44m 

Wysłany: 2017-05-09, 15:15   

No jak na moje to powinno się chodzić do lekarzy, a nie pisać na forach.

ruslana1234 

Wysłany: 2017-06-17, 03:06   

Cześć!
Trzeba po prostu regularnie myć zęby i nic nie jeść i pić po myciu zębów, zwłaszcza jak się pójdzie iść spać. :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam ;-)

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu