Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
ból zęba
Autor Wiadomość
marek33 

Wysłany: 2016-08-25, 12:34   

Oczywiście, że wizyta u dentysty obowiązkowo ale też nie do byle jakiego. Najlepiej chodzić do renomowanych klinik i sprawdzonych lekarz aby zminimalizować ryzyko nawrócenia bólu. Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicach to polecam umówić się na wizytę w Odent: http://odent.pl/oferta/chirurgia-stomatologiczna/ - możliwe, że będzie też potrzebna interwencja chirurgiczna, więc tym lepiej iść do kliniki, gdzie wszystko jest na miejscu. :)
Powrót do góry

tajka 

Wysłany: 2016-09-22, 16:50   

Jesli chodzi o bol tow iele ejst tez fajnych naturalnych metod i działajacych!

midag 

Wysłany: 2016-09-27, 22:33   

Uważam, że najlepszym pomysłem jest iść do dentysty lub stomatologa. Bardzo dobrym stomatologiem jest Pani Grażyna Wojciechowska-Chuchro z Krynicy Zdrój. Jeśli jesteś z tamtych okolic to szczerze polecam.
Powrót do góry

ewcia150
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-15, 22:04   

Pewnie to pierwsze oznaki, że coś się w Twoich zębach niedobrego dzieje, dlatego warto się skontaktować z dentystą. Prawdopodobnie czeka cię trochę wizyt. Też tak miałam i też tak zaczynałam swoją przygodę z dentystą.
Powrót do góry

kaka14 

Wysłany: 2017-04-13, 11:54   ,

Ból zęba to chyba jeden z gorszych i męczących, ja bym wolała się umówić na wizytę do stomatologa, bo takie domowe sposoby leczenia są tylko chwilowe.
Powrót do góry

helena1 

Wysłany: 2017-04-20, 11:35   

Cześć... Ja też często mam bole zęba.
Dziękuję bardzo za informacje przeczytałam dużo potrzebnej informacji :->

czaro 

Wysłany: 2017-04-28, 08:49   Re: ,

kaka14 napisał/a:
Ból zęba to chyba jeden z gorszych i męczących, ja bym wolała się umówić na wizytę do stomatologa, bo takie domowe sposoby leczenia są tylko chwilowe.

Masz rację, ale stomatolog musi być odpowiedni. W żadnym wypadku proszę nie korzystać z usług dentalux.pl Ludzie, którzy tam pracują nie dość, że nie pomagają to jeszcze szkodzą. Po prostu gorzej być nie może. Chcę, żeby była jasność. Nie opieram się na tym co usłyszałem, opieram się na tym co zobaczyłem. Krótko mówiąc, jeśli zależy Wam na zdrowiu zębów, omijajcie Dentalux.
Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu