Medycyna

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Suplement na odchudzanie?
Autor Wiadomość
marojo 

Wysłany: 2015-06-23, 17:20   Suplement na odchudzanie?

Dzień dobry,

Ostatnio zacząłem w miarę możliwości uczęszczać na siłownię i znajomy zasugerował zgłębienie tematu suplementów. Z tym, że w moim wypadku nie szukam czegoś na zyskanie masy, tylko raczej na zrzucenie. No i trafiłem na coś takiego: https://www.bcaa.pl/olimp...omocja-911.html Sądzac po składzie nie wygląda to zbyt inwazyjnie, a poza wspomaganiem spalania również pobudza i poprawia wydalność. I tu pytanie... czy faktycznie można liczyć na jakieś efekty po zastosowaniu takiego preparatu, czy te wszystkie efekty to raczej chwyt marketingowy?
Powrót do góry

Jabba 

Wysłany: 2015-06-26, 13:41   

Najlepszy sposób na chudnięcie to odpowiednia dieta i ćwiczenia ;) udaj się na siłownię, skorzystaj z rad trenera personalnego. To najlepsze rozwiązanie
Powrót do góry

Torada23 

Wysłany: 2016-02-25, 10:57   

Jabba napisał/a:
Najlepszy sposób na chudnięcie to odpowiednia dieta i ćwiczenia ;) udaj się na siłownię, skorzystaj z rad trenera personalnego. To najlepsze rozwiązanie

Zgadzam się w 100%. ie ma co kombinowac samemu, tylko trzeba wziąść sie do roboty.

tetrus 

Wysłany: 2016-02-25, 14:40   

Dziwię się, że ludzie wciąż wierzą w jakieś cudowne suplementy, mimo, że od wielu lat wałkuje się ten temat. Wszyscy wiedzą, że aby schudnąć trzeba mniej jeść lub stosować się do odpowiedniej diety, a jednak ktoś ulega reklamie i kupuje te cudowne tabletki :oops:
Ze swojego doświadczenia mogę tylko dodać, że obok diety beztłuszczowej pomógł mi indywidualny plan treningowy ułożony przez specjalistę od fizjoterapii.

bulgarka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-29, 08:32   

przecież nawet lekarze trąbią, że nie ma cudownego lekarstwa na odchudzanie
Powrót do góry

salek88 

Wysłany: 2016-03-04, 11:58   

Wydaje mi się, że ogólnie suplementy to dobre rozwiązanie, ale znam osobę, która przez to, że mało jadła, dużo ćwiczyła i jadła tzw. spalacze trafiła na endokrynologie bo podejrzewali hipoglikemie, więc z tym też trzeba ostrożnie żeby sobie kłopotów nie narobić ;)

domi_niczka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-08, 07:41   

Jeśli będziesz je brać z głową, to nie powinno być żadnych problemów. Wiele osób z nimi przesadza...
Powrót do góry

wukos 

Wysłany: 2016-04-19, 11:07   

mnie też polecano zacząć na tym etapie na jakim jestem jakieś fajne białko, nie powiedzieli jakiej konkretnej firmy będzie najlepsze więc tak tylko póki co przeglądam na sklepie online http://www.activebody.pl/aminokwasy-c-37.html - może mi coś doradzicie?
Powrót do góry

AcupOfTea 

Wysłany: 2016-04-20, 12:47   

ja raczej nie uznaje suplementów , jestem za zdrowym odżywaniem , 5 posiłków dziennie , dieta bogata w warzywa i owoce , spożywanie 2l dziennie wody + sport , sport , sport i jeszcze raz sport ;)Ot klucz do sukcecu ;)

kabat 

Wysłany: 2016-04-24, 12:25   

Na odchudzanie jest wiele metod. Suplementy są jednym z nich ale trzeba pamiętać, że one tylko pomagają, bo to czy zrzucimy kilogramy zależy od naszej pracy nad ciałem.

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu